monitory
Monitor 34 cale MAG 342CQRF E20 UWQHD/Curved/200Hz/czarny
- Model:
MAG 342CQRF E20
- Częstotliwość pozioma min.: 71.51
- Częstotliwość pozioma max.: 285.31
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 287,00 zł / szt
1 583,01 zł brutto
MAG 342CQRF E20
- Panel Rapid VA - oferuje szybki, 0,5-milisekundowy czas reakcji (GtG, min.) matrycy, a także optymalizuje kolory i jasność ekranu.
- Częstotliwość odświeżania 200 Hz - pozwala graczom znacznie szybciej reagować na to co się dzieje w grze, dzięki dużo bardziej płynnemu wyświetlaniu kolejnych klatek obrazu na ekranie monitora.
- 0,5-milisekundowy czas reakcji (GtG, min.) matrycy - eliminuje efekt rozrywania ekranu oraz ogranicza niestabilność szybkości generowania klatek obrazu.
- AI Vision - nowa technologia, która nie tylko uwydatnia szczegóły ukryte w ciemnych obszarach obrazu, ale także zwiększa ogólną jasność oraz nasycenie kolorów.
- Technologia Less Blue Light - programowe rozwiązanie redukujące emisję niebiesko-fioletowego światła w zakresie widma niebieskiego, zwiększające komfort związany z długotrwałym użytkowaniem monitora.
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Model | MAG 342CQRF E20 |
| Częstotliwość pozioma min. | 71.51 |
| Częstotliwość pozioma max. | 285.31 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 200 |
| Wysokość z podstawą | 423.97 |
| Głębokość z podstawą | 269.97 |
| Częstotliwość odświeżania | 200 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Tilt | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 90 |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 |
| Obszar widzialny w poziomie | 797.22 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 |
| Kontrast statyczny | 3 500:1 |
| Swivel | Tak |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 0.5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 21 |
| Waga | 6.95 |
| Plamka matrycy | 0.23175 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 363.95 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 808.6 |
| Głębokość | 119.67 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | Rapid VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 11000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 915 x 220 x 480 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier AB | 5,00 zł | 10,00 zł |
| Paczkomat InPost (AB) | Gratis | Gratis |
| DPD Pickup (AB) | Gratis | Gratis |