ekspresy do kawy
Ekspres ciśnieniowy Magnifica Evo ECAM290.22.B
- Moc: 1450
- Pojemność zbiornika na wodę: 1.8
- Ciśnienie: 15
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 218,35 zł / szt
1 498,57 zł brutto
Ekspres ciśnieniowy Magnifica Evo ECAM290.22.B
Magnifica Evo intuicyjnie przeprowadzi Cię przez proces przygotowywania kawy, aby zawsze oferować najlepsze rezultaty parzenia od ziarenka do filiżanki.
Specjalnie zaprojektowany dla początkujących użytkowników ekspresów automatycznych, szukających kawowych doświadczeń za pomocną jednego przycisku.
Nowy ekspres automatyczny DeLonghi zaspokoi każdy smak kawy dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi i spersonalizowanemu wyborowi napojów za jednym dotknięciem.
- Intuicyjny panel sterowania z dotykowymi przyciskami dla łatwej interakcji z użytkownikiem
- 4 kolorowe ikony z napojami dla przygotowywania kawy za pomocą jednego przycisku
- Personalizacja napojów nigdy nie była łatwiejsza: spróbuj mocnego, średniego lub łagodnego aromatu; ciesz się wysoką, średnią lub niską temperaturą
- Tradycyjna dysza spieniająca dla łatwego przygotowywania kremowej mlecznej pianki oraz gorącej wody na herbatę lub napar
- Możliwość użycia kawy ziarnistej i mielonej
- Możliwość wyboru funkcji x2 dla przygotowywania podwójnego espresso
- Stalowy młynek do kawy z 13 stopniową regulacją mielenia
- Odporna na zarysowania tacka ociekowa z wyjmowaną kratką nadającą się do mycia w zmywarce
- Wyjmowany blok zaparzający dla łatwego czyszczenia i konserwacji
Specyfikacja techniczna
| Producent | DeLonghi |
|---|---|
| Moc | 1450 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.8 |
| Ciśnienie | 15 |
| Obsługa | Automatyczny |
| Spieniacz do mleka | Tak |
| Pojemność zbiornika na kawę | 250 |
| Wymiary | 240 x 360 x 440 mm |
| Waga | 9.4 |
| Młynek | Tak |
| Typ | Ciśnieniowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 12300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 305 x 500 x 410 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier AB | 5,00 zł | 10,00 zł |
| Paczkomat InPost (AB) | Gratis | Gratis |
| DPD Pickup (AB) | Gratis | Gratis |