monitory
Monitor 34 cale CB343CURBEmiiphuzx WQHD IPS 2HDMI
- Model:
CB343CURBEmiiphuzx
- Wysokość z podstawą: 571
- Głębokość z podstawą: 262.2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 869,00 zł / szt
2 298,87 zł brutto
| Waga | 15000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 225 x 950 x 525 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Acer |
|---|---|
| Model | CB343CURBEmiiphuzx |
| Wysokość z podstawą | 571 |
| Głębokość z podstawą | 262.2 |
| Waga z podstawą | 8.87 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 165 |
| Certyfikaty | TCO |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 32 |
| Waga | 6.37 |
| Wysokość | 369.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 817.6 |
| Głębokość | 75 |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |