słuchawki
Słuchawki dla graczy Baldur
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pasmo przenoszenia (min.): 20
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
28,62 zł / szt
35,20 zł brutto
Słuchawki z mikrofonem dla graczy BALDUR:
- Złącze 2x mini jack (wyjście mikrofonu + wyjście mikrofonu)
- Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz
- Impedacja: 32 (przy 1kHz)
- Czułość: 108 dB/mW
- Moc : 45mW
- Pokrętło głośności
- Średnica głośnika: 40mm
- Mikrofon: pasmo przenoszenia: 100Hz-10kHz
- Rozmiar słuchawek: 22 x 18 x 10 cm
| Waga | 355 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 170 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebeltec |
|---|---|
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 108 |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Waga | 267 |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.7 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |