prezentery
Bezprzewodowy prezenter laserowy
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Zasięg: 10
- Wskaźnik laserowy: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 21 w magazynie
40,06 zł / szt
49,27 zł brutto
Prezenter bezprzewodowy ze wskaźnikiem laserowym
- Bezprzewodowy - dzięki czemu możesz swobodnie poruszać się podczas prezentacji
- Łatwy w użyciu przyciski. Idealny pokaz slajdów
- Praktyczny wskaźnik laserowy pozwala wyróżnić dowolną część prezentacji, nawet w najciemniejszych pomieszczeniach
- Plug & Play: po prostu podłącz go i jesteś gotowy do pracy
| Waga | 45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 155 x 80 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Zasięg | 10 |
| Wskaźnik laserowy | Tak |
| Wymiary | 105 x 38 x 25 mm |
| Waga | 64 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |