monitory
Monitor 27.0 ThinkCentre Tiny-in-One 27 WLED 11JHRAT1EU
- Model:
Tiny-in-One 27"
- Częstotliwość pionowa min.: 50
- Częstotliwość pionowa max.: 60
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 549,81 zł / szt
1 906,27 zł brutto
Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 27 11JHRAT1EU wyprodukowany przez firmę Lenovo jest propozycją adresowaną przede wszystkim do odbiorców biznesowych.
- Przekątna ekranu 27", rozdzielczość 2560x1440 (QHD)
- Proporcje obrazu 16:9
- Technologia matrycy IPS
- Na powierzchni matrycy zastosowano matową powłokę.
- Monitor wyposażono w 2 głośniki o mocy 2 W każdy.
- Wbudowana kamera internetowa
- Model obsługuje funkcję pivot, czyli możliwość obrotu o 90° do układu portretowego.
| Waga | 11300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 460 x 780 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Model | Tiny-in-One 27" |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 |
| Wysokość z podstawą | 614 |
| Głębokość z podstawą | 329 |
| Waga z podstawą | 7.9 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Certyfikaty | CE |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 |
| Jasność | 350 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 50 |
| Plamka matrycy | 0.2331 |
| Informacje o gwarancji | 3 years Advanced Exchange Warranty |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 554 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |