Monitor 27 cali XU2793HS-B6 IPS,HDMI,DP,ACR,2x2W
- Model:
PROLITE XU2793HS-B6
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 110
- Pełna specyfikacja
PROLITE XU2793HS-B6
27-calowy monitor Full HD IPS z konstrukcją od krawędzi do krawędzi, idealny do konfiguracji wielomonitorowych
Stylowa konstrukcja od krawędzi do krawędzi sprawia, że ProLite XU2793HS jest idealny do konfiguracji z wieloma monitorami. Technologia panelu IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia. Wysokie wartości kontrastu i jasności oznaczają, że monitor zapewni doskonałą wydajność przy projektowaniu fotografii i stron internetowych. Wyposażony w głośniki, gniazdo słuchawkowe, złącza HDMI i DisplayPort, funkcję redukcji niebieskiego światła zmniejszającą zmęczenie oczu sprawia, że ten 27" monitor jest doskonałym wyborem zarówno do konfiguracji wielomonitorowych, jak i zastosowań biurowych.
| Waga | 5500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 700 x 120 x 490 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | PROLITE XU2793HS-B6 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 110 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Certyfikaty | UKCA |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 22 |
| Waga | 4.6 |
| Plamka matrycy | 0.311 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 435 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611.5 |
| Głębokość | 189 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |