monitory
Monitor 27 cali XU2793HS-B5 IPS,HDMI,DP,ACR,2x2W,SLIM,FreeSync
- Model:
PROLITE XU2793HS-B5
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 83
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
487,00 zł / szt
599,01 zł brutto
PROLITE XU2793HS-B5
27-calowy, bezramkowy z 3 stron monitor z matrycą IPS
Stylowy, bezramkowy design sprawia, że ProLite XU2793HS jest idealnym rozwiązaniem dla wielomonitorowych zastosowań. Panel w technologii IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów przy szerokim kącie widzenia. Dzięki wysokim wartością regulacji obrazu monitor zapewni doskonałą wydajność podczas pracy przy projektowaniu graficznym lub tworzeniu stron internetowych. Został wyposażony w głośniki, gniazdo słuchawkowe, HDMI i DisplayPort oraz funkcję redukcji niebieskiego światła, pozwalającą na ograniczenie uczucia zmęczonych oczu.
| Waga | 6000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 680 x 430 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | PROLITE XU2793HS-B5 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Certyfikaty | VCCI |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 19 |
| Waga | 4.6 |
| Plamka matrycy | 0.311 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 479.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 612 |
| Głębokość | 236 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |