monitory
Monitor 27 cali Nitro ED271UP3 bmiipx 180Hz 300nit
- Model:
Nitro ED271UP3
- Częstotliwość odświeżania: 180
- WiFi: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
669,00 zł / szt
822,87 zł brutto
Mionitor ACER Predator 27'' Nitro ED271U P3
- WQHD (2560x1440)
- Częstotliwość odświeżania 180 Hz
- 1 ms (VRB)
- Technologia AMD FreeSync Premium
- Krzywizna 1500R
- Obsługa HDR10
- Podstawka z możliwością pochylenia
- Widżet wyświetlacza Acer
- Acer VisionCare
Specyfikacja techniczna
| Producent | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro ED271UP3 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 597 |
| Obszar widzialny w poziomie | 336 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Waga | 3.5 |
| Wysokość | 45.4 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 61.04 |
| Głębokość | 24.01 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Lampy CCFL |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 5300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 700 x 490 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |