monitory
Monitor 27 cali MA270U IPS 5ms/IPS/HDMI/60Hz/4K
- Model:
MA270U
- Głębokość z podstawą: 220.2
- Waga z podstawą: 8.12
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
1 614,73 zł / szt
1 986,12 zł brutto
MA270U
27-calowy monitor 4K UHD do MacBooka Pro i MacBooka Air
- Rozszerz widok swojego MacBooka dzięki spójnym kolorom Maca za pomocą jednego kabla
- Bezproblemowa synchronizacja jasności i głośności między MacBookiem a monitorem
- Posiada 2 porty USB-C o mocy 90 W i 15 W do ładowania urządzeń
Specyfikacja techniczna
| Producent | Benq |
|---|---|
| Model | MA270U |
| Głębokość z podstawą | 220.2 |
| Waga z podstawą | 8.12 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Wysokość (maks.) | 689.3 |
| Zakres regulacji wysokości | 115 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 26 |
| Waga | 5.14 |
| Wysokość | 367.7 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 613.8 |
| Głębokość | 83.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 14000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 860 x 210 x 515 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |