monitory
Monitor 27 cali G2770HS-B1 IPS,FHD,180Hz
- Model:
G-MASTER G2770HS-B1
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 225
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
487,00 zł / szt
599,01 zł brutto
G-MASTER G2770HS-B1
Uwolnij cały swój potencjał gracza dzięki G2770HS Red Eagle z matrycą Fast IPS
Zdobądź przewagę nad konkurencją i uwolnił swój cały potencjał gracza dzięki 27" G2770HS z 0.2ms MPRT i częstotliwością odświeżania 180Hz. Uzbrojenie w technologię AdaptiveSync pozwala na podejmowanie decyzji w ułamku sekundy, eliminując smużenie i rozmycie obrazu. Natomiast możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą widoczność w zacienionych obszarach, a panel w technologii IPS jest gwarantem wysokiej jakość obrazu.
| Waga | 5700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 685 x 430 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | G-MASTER G2770HS-B1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 225 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Certyfikaty | WEEE |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 0.2 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 16 |
| Waga | 4 |
| Plamka matrycy | 0.311 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 438 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 613 |
| Głębokość | 192.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |