Monitor 27 cali G2755HSU-B1 VA,FHD,100Hz,1ms,HDMI,DP,2xUSB,2x2W
- Model:
G2755HSU-B1
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 110
- Pełna specyfikacja
G-MASTER G2755HSU-B1
Wyprzedź konkurencję dzięki G2755HSU z technologią panelu VA i 1ms MPRT
G-Master G2755HSU o przekątnej ekranu 27" zapewnia doskonałą jakość obrazu w grach, korzystając z technologii paneli VA. Wyposażony w częstotliwość odświeżania wynoszącą 100 Hz oraz czas reakcji wynoszący 1 ms MPRT. Przejmij pełną kontrolę nad swoimi wrażeniami z gry dzięki technologii FreeSync i funkcji Black Tuner, która zapewnia, że nawet w ciemnych scenach każdy szczegół pozostaje wyraźny i dobrze widoczny.
1MS
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane.
TECHNOLOGIA MATRYCY VA
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne.
TECHNOLOGIA FREESYNC
Technologia AMD FreeSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę.
BLACK TUNER
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | G2755HSU-B1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 110 |
| Wysokość z podstawą | 343 |
| Głębokość z podstawą | 192.2 |
| Waga z podstawą | 3.7 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Certyfikaty | PSE |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 21 |
| Plamka matrycy | 0.311 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 597.9 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 5300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 680 x 120 x 460 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |