projektory
Projektor LH835ST LASER 4000AL/FULLHD/HDMI
- Technologia wyświetlania: DLP
- Model:
LH835ST
- Częstotliwość pozioma min.: 15
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
7 586,44 zł / szt
9 331,32 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Benq |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Model | LH835ST |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 |
| Poziom hałasu | 32 |
| Źródło światła | Laser |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,69:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,83:1 |
| Kontrast statyczny | 3 000 000:1 |
| Jasność | 4000 |
| Pobór mocy | 320 |
| Wymiary | 303.5 x 234.5 x 112.4 mm |
| Waga | 3.3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Trwałość źródła światła | 20000 |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Zoom | 1,2x |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Waga | 4765 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 335 x 405 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |