monitory
Monitor 27 cali G2745HSU-B2 IPS,FHD,100Hz,1ms,2xUSB,300cd
- Model:
G-MASTER G2745HSU-B2
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 110
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
406,00 zł / szt
499,38 zł brutto
G-MASTER G2745HSU-B2
Wyprzedź konkurencję dzięki G2745HSU z technologią panelu IPS i 1ms MPRT
Pozwól sobie na wyjątkową doskonałość w grach dzięki 27 G2745HSU. Ten monitor oferuje najnowocześniejszą technologię paneli IPS, częstotliwość odświeżania 100 Hz i ultraszybki czas reakcji 1 ms MPRT. Przenieś swoją przygodę z grami na wyższy poziom dzięki funkcji Black Tuner, która zapewnia krystalicznie czystą widoczność nawet w najciemniejszych scenach.
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | G-MASTER G2745HSU-B2 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 110 |
| Waga z podstawą | 3.9 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.7 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Certyfikaty | VCCI |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 22 |
| Waga | 3.4 |
| Plamka matrycy | 0.311 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 434 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611.5 |
| Głębokość | 192.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 5440 kg |
|---|---|
| Wymiary | 680 x 120 x 460 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |