Monitor 27 cala XU2792UHSU-B 4K,IPS,USB,DP,HDMI,DVI,PIP
- Model:
ProLite XU2792UHSU
- Częstotliwość pozioma min.: 31
- Częstotliwość pozioma max.: 90
- Pełna specyfikacja
27" monitor z matrycą w technologii IPS i rozdzielczością 4K
Stylowy monitor ProLite XU2792UHSU w rozdzielczości 4K to idealne narzędzie pracy dla każdego graka. Panel w technologii IPS zapewnia dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty kątami widzenia. Rozdzielczość 4K (3840 x 2160) oznacza, że XU2792UHSU może pomieścić 4 razy więcej informacji na ekranie niż ekran Full HD.
Technologia IPS
Matryce IPS są deceniane ze względu na szerokie kąty widzenia i dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów. Sprawdzą się szczególnie tam, gdzie najważniejszą rolę odgrywają kolory.
4K
Rozdzielczość UHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
| Waga | 7500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 450 x 690 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | ProLite XU2792UHSU |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 |
| Częstotliwość pozioma max. | 90 |
| Częstotliwość pionowa min. | 55 |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 |
| Wysokość z podstawą | 440.5 |
| Głębokość z podstawą | 197 |
| Waga z podstawą | 4.6 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Certyfikaty | CE |
| Obszar widzialny w pionie | 335.3 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.2 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 35 |
| Plamka matrycy | 0.16 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 613.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |