monitory
Monitor 26.5 cala XG27AQDPG DP 2HDMI 0.03MS USB HUB
- Model:
XG27AQDPG
- Częstotliwość pozioma min.: 26
- Częstotliwość pozioma max.: 935
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
3 428,01 zł / szt
4 216,45 zł brutto
XG27AQDPG
Monitor gamingowy ROG Strix OLED XG27AQDPG - 27 cali (26,5 cala powierzchni wyświetlania), panel QHD QD-OLED, 500 Hz, 0,03 ms (GTG), OLED Anti-Flicker 2.0, specjalny radiator, OLED Care Pro, czujnik zbliżeniowy Neo, kompatybilny z G-SYNC, VESA DisplayHDR 500 True Black, jednolita jasność, 99% DCI-P3, prawdziwe 10-bitowe kolory, DisplayWidget Center.
- 27-calowy monitor gamingowy QHD (2560 x 1440) z panelem QD-OLED, częstotliwością odświeżania 500 Hz i czasem reakcji 0,03 ms
- Nowe funkcje ASUS OLED Care Pro z czujnikiem zbliżeniowym Neo, który precyzyjnie wykrywa, gdy użytkownik odchodzi od monitora, i automatycznie przełącza ekran w tryb czerni, aby zmniejszyć ryzyko wypaleń.
- Technologia OLED Anti-Flicker 2.0 zawiera nowy algorytm kompensacji luminancji, który redukuje migotanie o 20% w porównaniu z panelami poprzedniej generacji, zapewniając większy komfort oglądania.
- Zgodność ze standardem VESA DisplayHDR 500 True Black, pokrycie 99% gamy kolorów DCI-P3, prawdziwe 10-bitowe kolory i różnica Delta E mniejsze od 2 - wszystko to gwarantuje zachwycającą jakość obrazu HDR.
- Ekskluzywna aplikacja ASUS DisplayWidget Center umożliwia łatwy dostęp do funkcji OLED Care Pro i ustawień monitora za pomocą myszy.
- Technologia ROG Gaming A.I z funkcjami opartymi na sztucznej inteligencji, które zwiększają komfort i jakość rozgrywki.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | XG27AQDPG |
| Częstotliwość pozioma min. | 26 |
| Częstotliwość pozioma max. | 935 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 500 |
| Wysokość z podstawą | 502.1 |
| Głębokość z podstawą | 169.4 |
| Waga z podstawą | 6.6 |
| Częstotliwość odświeżania | 500 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Jasność HDR | 1000 |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 110 |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 |
| Obszar widzialny w poziomie | 590.42 |
| Certyfikaty | TUV, FSC Mix |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 0.03 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 24 |
| Waga | 4.6 |
| Pozostałe parametry |
|
| Plamka matrycy | 0.229 |
| Wysokość | 369.2 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 610.3 |
| Głębokość | 66.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 26.5'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 9300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 510 x 860 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |