monitory
Monitor 24.5 cala GS25F2A GAMING
- Model:
GS25F2A
- Wysokość z podstawą: 402
- Głębokość z podstawą: 179.4
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 25 w magazynie
349,49 zł / szt
429,87 zł brutto
OSTATNI ELEMENT TWOJEGO SYSTEMU GAMINGOWEGO
Jako niewidzialny gracz monitor jest często niedoceniany. Prawda jest taka, że monitory działają synergicznie i pozwalają w pełni wykorzystać potencjał podzespołów PC. Gamingowe monitory GIGABYTE oferują najwyższe parametry techniczne i jakość wykonania, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się wysoką wydajnością bez konieczności sięgania po ekstrawaganckie rozwiązania.
PROSTY, ALE STYLOWY
Opływowy wygląd odzwierciedla filozofię projektowania serii gamingowej GIGABYTE, opartą na prostocie. Solidna podstawa oraz matowe wykończenie łączą funkcjonalność z estetyką, podkreślając charakter urządzenia.
| Waga | 3110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 179 x 556 x 402 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gigabyte |
|---|---|
| Model | GS25F2A |
| Wysokość z podstawą | 402 |
| Głębokość z podstawą | 179.4 |
| Waga z podstawą | 3.11 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Obszar widzialny w pionie | 302.616 |
| Obszar widzialny w poziomie | 543.744 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 25.2 |
| Waga | 2.73 |
| Plamka matrycy | 0.2802 |
| Wysokość | 321.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 556.9 |
| Głębokość | 51.3 |
| Typ matrycy | SS IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |