monitory
Monitor 23.8 cala G2450HS-B1 VA,FHD,75Hz,1ms,Freesync,HDMI,DP,2x2W
- Model:
G2450HS-B1
- Częstotliwość pozioma min.: 31
- Częstotliwość pozioma max.: 85
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
406,00 zł / szt
499,38 zł brutto
G-MASTER G2450HS-B1
Zyskaj przewagę dzięki G2450HS z panelem VA i MPRT 1 ms
Wyposażony w technologię VA z częstotliwością odświeżania 75 Hz i MPRT 1 ms, 24-calowy Full HD G2450HS gwarantuje super jakość obrazu. Możliwość dostosowania ustawień ekranu za pomocą predefiniowanych i niestandardowych trybów gry wraz z funkcją Black Tuner zapewnia całkowitą kontrolę nad ciemnymi scenami i sprawia, że szczegóły są zawsze wyraźnie widoczne.
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | G2450HS-B1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 |
| Wysokość z podstawą | 398.5 |
| Głębokość z podstawą | 192.5 |
| Waga z podstawą | 3.1 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 296 |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Certyfikaty | ErP |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 19 |
| Plamka matrycy | 0.274 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 540 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 4520 kg |
|---|---|
| Wymiary | 615 x 125 x 400 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |