Zestaw naukowy Stacja Meteo
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
3279
- Pełna specyfikacja
Stacja Meteo
Zbuduj swoją jedyną i niepowtarzalną stację meteorologiczną z mini szklarnią.
Obserwuj i zapisuj zmiany pogody dzięki własnej wielofunkcyjnej stacji pogodowej. Zestaw składa się wiatromierza, termometru i deszczomierza. Możesz również eksperymentować z efektem cieplarnianym i stworzyć mini szklarnię w butelce.
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 3279 |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Zestawy naukowe |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Waga | 162 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 170 x 215 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |