monitory
Monitor 22 GW2283 LED 5ms/IPS/20mln:1/GL/HDMI
- Model:
GW2283
- Wysokość z podstawą: 489.5
- Głębokość z podstawą: 183
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 11 w magazynie
322,68 zł / szt
396,90 zł brutto
Monitor 22 GW2283 LED 5ms/IPS/20mln:1/GL/HDMI
| Waga | 4943 kg |
|---|---|
| Wymiary | 380 x 125 x 590 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Benq |
|---|---|
| Model | GW2283 |
| Wysokość z podstawą | 489.5 |
| Głębokość z podstawą | 183 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 267.79 |
| Obszar widzialny w poziomie | 476.06 |
| Certyfikaty | TUV |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 25 |
| Waga | 3.7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 391.6 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |