monitory
Monitor 22 cale 22SM3G 250cd/m2 16/7
- Model:
22SM3G
- WiFi: Tak
- Kontrast statyczny: 1 000:1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 17 w magazynie
1 538,00 zł / szt
1 891,74 zł brutto
Wysoka wydajność SoC z webOS
Wbudowany czterordzeniowy układ SoC może wykonywać kilka zadań jednocześnie, zapewniając płynne odtwarzanie treści bez potrzeby korzystania z odtwarzacza multimedialnego. Ponadto platforma inteligentnego oznakowania LG webOS zwiększa wygodę użytkownika dzięki intuicyjnemu interfejsowi graficznemu i prostym narzędziom do tworzenia aplikacji.
| Waga | 4500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 365 x 580 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LG Electronics |
|---|---|
| Model | 22SM3G |
| WiFi | Tak |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Certyfikaty | ErP |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 14 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 29 |
| Waga | 3.34 |
| Wysokość | 302.1 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 510.3 |
| Głębokość | 53.8 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | B |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |