monitory
Monitor 16 cali MB166C
- Model:
MB166C
- Częstotliwość pozioma min.: 24
- Częstotliwość pozioma max.: 83
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
446,57 zł / szt
549,28 zł brutto
| Waga | 1700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 430 x 75 x 290 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | MB166C |
| Częstotliwość pozioma min. | 24 |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 193.59 |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.16 |
| Certyfikaty | TUV |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 8 |
| Waga | 0.78 |
| Plamka matrycy | 0.179 |
| Wysokość | 225.64 |
| Szerokość | 360.14 |
| Głębokość | 11.8 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |