Radio AD1198
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 3
- Pełna specyfikacja
Radio AD1198
Odkryj nieograniczone możliwości słuchania muzyki z radiem przenośnym Adler AD 1198, które łączy w sobie klasyczną rozrywkę radiową z nowoczesnymi technologiami. To urządzenie to idealny towarzysz podróży, pikników oraz codziennego użytku w domu. Dzięki pasmu FM 87,5 108 MHz i funkcji RDS, radio pozwala na odbiór szerokiego zakresu stacji radiowych z dodatkowymi informacjami o audycji i artyście. Radio wyposażone jest w Bluetooth 5.0, dzięki czemu bezproblemowo łączy się ze smartfonami, tabletami i innymi urządzeniami, umożliwiając strumieniowanie ulubionej muzyki bezprzewodowo. Jasny i czytelny ekran wyświetla wszystkie ważne informacje, ułatwiając obsługę radia. Wbudowana antena teleskopowa gwarantuje doskonały odbiór nawet w trudnych warunkach. Urządzenie możemy wygodne ładować za pomocą dołączonego kabla USB, posiada wbudowaną baterię o pojemności 1200 mAh. Wielojęzyczne menu to duża zaleta urządzenia, możemy wybrać język polski, angielski, niemiecki, francuski i wiele innych, co czyni radio przyjaznym dla użytkowników w różnych regionach. Możesz dostosować wygląd radia do swoich preferencji dzięki trzem poziomom podświetlenia i dwóm stylom zegara.
Radio Adler AD 1198 łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, oferując doskonałą jakość dźwięku, bezprzewodową łączność i łatwość obsługi. Dzięki kompaktowym wymiarom, mocnemu głośnikowi i wielu funkcjom dostosowującym, jest idealnym wyborem dla każdego, kto szuka uniwersalnego i przenośnego urządzenia audio. Ciesz się swoją ulubioną muzyką i stacjami radiowymi, gdziekolwiek jesteś, dzięki radiu przenośnemu Adler AD 1198.
Adler AD 1198 Radio przenośne z Bluetooth i kolorowym wyświetlaczem LCD - Twoja muzyka, gdziekolwiek jesteś.
| Waga | 220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 220 x 80 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adler |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| System | Radio |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Pamięć stacji | 20 |
| Pasma | RDS FM |
| Wymiary | Opakowanie: 22 x 5 x 8 cm |
| Waga | 122 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Kabel do ładowania |
| Funkcje specjalne |
|
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |