przełączniki niezarządzalne
Przełącznik LS106LP 6xFE PoE
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0-40 stopni Celsjusza
- Temperatura przechowywania: -40-70 stopni Celsjusza
- Wilgotność robocza: 10-90% RH, bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 5-90% RH, bez kondensacji
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Liczba portów SFP+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
79,76 zł / szt
98,10 zł brutto
- 41 W budżetu PoE: Cztery porty PoE 10/100 Mbps zgodne z 802.3af łatwo łączą i zasilają urządzenia stacjonarne, takie jak kamery IP, punkty dostępu i telefony IP za pomocą pojedynczego kabla. Każdy port PoE obsługuje do 15,4 W mocy wyjściowej PoE.
- Transmisja PoE do 250 m: Dzięki trybowi Extend odległość transmisji PoE sięga do 250 m, co jest idealne do wdrażania kamer monitoringu na dużych obszarach.
- Automatyczne odzyskiwanie PoE: Automatycznie uruchamia ponownie twoje rozłączone lub niereagujące urządzenia zasilane przez PoE.
- Plug and Play: Wystarczy podłączyć i używać, aby uzyskać natychmiastową łączność bez konieczności konfiguracji.
- Cicha praca: Konstrukcja bez wentylatora zmniejsza zużycie energii i zapewnia cichą pracę, idealną dla domów lub firm wrażliwych na hałas.
- Niezawodny design sprzętowy: Wytrzymała metalowa obudowa oraz konstrukcja do montażu na biurku/ścianie są dobrze dostosowane do różnych środowisk.
| Waga | 577 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 190 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 2 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 0.8928 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów PoE+ | 4 |
| Pobór mocy | 47.76 |
| Wymiary | 158 × 101 × 25 mm |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz (wyjście: 53,5 V DC / 0,81 A) |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Przepustowość | 1.2 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 6 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |