punkty dostępowe
Punkt dostępowy WA1801 AX1800
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalna temperatura pracy: 0~40 stopni Celsjusza
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji
- Bezpieczeństwo:
Szyfrowanie WPA, WPA2, WPA3, WPA/WPA2-Enterprise
- Antena: Zewnętrzna stała
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
196,61 zł / szt
241,83 zł brutto
TL-WA1801
Bezprzewodowy, gigabitowy punkt dostępowy Wi-Fi 6 AX1800
- Wi-Fi 6 Dwupasmowe Wi-Fi o prędkości 1,8 Gb/s zapewniające możliwość jednoczesnego przeglądania internetu, strumieniowania treści i pobierania plików
- Elastyczne wdrożenie Obsługa pasywnego PoE umożliwia jednoczesną transmisję danych i dostarczanie zasilania za pomocą jednego kabla Ethernet
- Wiele trybów pracy Punkt dostępowy, Wzmacniacz sygnału, Multi-SSID i Klient zapewniają kompleksową obsługę sieci
- Zwiększony zasięg Cztery zintegrowane anteny i technologia Beamforming wzmacniają oraz ukierunkowują sygnał Wi-Fi
- Strona uwierzytelniająca Specjalna platforma uwierzytelniająca dostęp użytkowników i zapewniająca większe bezpieczeństwo sieci.
| Waga | 915 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 260 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie WPA, WPA2, WPA3, WPA/WPA2-Enterprise |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 4 |
| Wymiary | 225 × 145.5 × 37 mm |
| Pozostałe parametry | Funkcje transmisji bezprzewodowej
|
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 48V/0,375A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |