akumulatory/baterie
Moduł bateryjny 9PX EBM 240V RT3U G2
- Rodzaj: Moduł bateryjny
- Wymiary:
130 x 440 x 670 mm
- Waga: 62
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
7 823,47 zł / szt
9 622,87 zł brutto
Moduł bateryjny 9PX EBM 240V RT3U G2
Eaton 9PX Gen2 zewnętrzny moduł bateryjny (EBM), 240 V, rack/tower, 3U, zestaw do montażu w szafie rack w standardzie.
| Waga | 76000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 970 x 600 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Wymiary | 130 x 440 x 670 mm |
| Waga | 62 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie | 240 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |