akumulatory/baterie
Moduł bateryjny 72V RT2U 9PXEBM72RT2U
- Pasuje do:
UPS:
- 9PX 2200VA 2U
- 9PX 3000VA 2U
- Rodzaj: Moduł bateryjny
- Liczba akumulatorów: 12
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
4 986,05 zł / szt
6 132,84 zł brutto
Rozszerzony moduł baterii Eaton 9PX (EBM)
Tower, do montażu w szafie o rozmiarze 2U
| Waga | 45500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 x 590 x 790 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Pasuje do | UPS:
|
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 12 |
| Wymiary | 440 x 605 x 86,5 mm |
| Waga | 39.2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 9 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |