akumulatory/baterie
Moduł bateryjny 72V RT2U 9PXEBM72RT2U
- Rodzaj: Moduł bateryjny
- Liczba akumulatorów: 12
- Wymiary:
440 x 605 x 86,5 mm
- Full specification
Status: Out of stock
4 986.05 zł / szt
6 132.84 zł gross
Rozszerzony moduł baterii Eaton 9PX (EBM)
Tower, do montażu w szafie o rozmiarze 2U
Technical Specifications
| Brand | Eaton |
|---|---|
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 12 |
| Wymiary | 440 x 605 x 86,5 mm |
| Waga | 39.2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pasuje do | UPS:
|
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 9 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 45500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 260 x 590 x 790 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |