modemy GSM
Modem sieci bezprzewodowej 5G DW5934E
- Sieć LTE: 5200 MHz
- Karta SIM: eSIM
- Sieć UMTS: 900 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
565,89 zł / szt
696,04 zł brutto
Modem sieci bezprzewodowej Dell Mobile DW5934E
Urządzenie pozwala szybko wysyłać wiadomości e-mail i załączniki, a także surfować w sieci Web. Ten karty WWAN da Ci natychmiastowy i stały dostęp do Internetu. Ten produkt został przetestowany i zatwierdzony do użytku z systemami komputerowymi firmy Dell. W przypadku używania z systemami komputerowymi firmy Dell produkt jest objęty pomocą techniczną firmy Dell.
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 80 x 20 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dell |
|---|---|
| Sieć LTE | 5200 MHz |
| Karta SIM | eSIM |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 4.14 |
| Max. prędkość wysyłania | 900 |
| Wymiary | 2,3 x 30 x 52 mm |
| Waga | 9.5 |
| Pozostałe parametry |
Ten porodukt jest zgodny z następującymi systemami:
|
| Interfejs | PCIe |
| Transmisja danych | UMTS |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |