modemy GSM
Modem sieci bezprzewodowej 4G DW5826E
- Sieć UMTS: 1700 MHz, 1900 MHz
- Karta SIM: eSIM
- Sieć LTE: 800 MHz, 2300 MHz
- Full specification
Status: Out of stock
238.83 zł / szt
293.76 zł gross
Modem sieci bezprzewodowej Dell Mobile DW5826E
Urządzenie pozwala szybko wysyłać wiadomości e-mail i załączniki, a także surfować w sieci Web. Ten karty WWAN da Ci natychmiastowy i stały dostęp do Internetu. Ten produkt został przetestowany i zatwierdzony do użytku z systemami komputerowymi firmy Dell. W przypadku używania z systemami komputerowymi firmy Dell produkt jest objęty pomocą techniczną firmy Dell.
Technical Specifications
| Brand | Dell |
|---|---|
| Sieć UMTS | 1700 MHz, 1900 MHz |
| Karta SIM | eSIM |
| Sieć LTE | 800 MHz, 2300 MHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Max. prędkość pobierania | 600 |
| Max. prędkość wysyłania | 150 |
| Wymiary | 2,3 x 30 x 42 mm |
| Waga | 6.9 |
| Pozostałe parametry |
|
| Pasuje do |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Interfejs | M.2 |
| Transmisja danych | UMTS |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Weight | 210 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 85 x 45 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |