modele kompozytowe
Model Volkswagen Van Samba 1/24 do składania
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10139956
- Rodzaj: Samochody
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
66,90 zł / szt
82,29 zł brutto
VOLKSWAGEN VAN 'SAMBA' 1/24
Model do składania (bez kleju, śrubokręt w komplecie). Posiada ruchome elementy, polakierowaną metalową karoserię, gumowe koła komplet felg. Po złożeniu otrzymujemy w pełni funkcjonalny, jeżdżący pojazd idealny jako zabawka dla dziecka lub model dla kolekcjonera. Model posiada otwierane drzwi i maskę.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10139956 |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:24 |
| Seria pojazdów | brak |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 17 x 10,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Guma |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 160 x 120 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |