modele kompozytowe
Model Volkswagen Van Samba 1/24 do składania
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10139956
- Rodzaj: Samochody
- Full specification
Status: Out of stock
66.90 zł / szt
82.29 zł gross
VOLKSWAGEN VAN 'SAMBA' 1/24
Model do składania (bez kleju, śrubokręt w komplecie). Posiada ruchome elementy, polakierowaną metalową karoserię, gumowe koła komplet felg. Po złożeniu otrzymujemy w pełni funkcjonalny, jeżdżący pojazd idealny jako zabawka dla dziecka lub model dla kolekcjonera. Model posiada otwierane drzwi i maskę.
Technical Specifications
| Brand | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10139956 |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:24 |
| Seria pojazdów | brak |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 17 x 10,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Guma |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 160 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier AB | 5.00 zł | 10.00 zł |
| Paczkomat InPost (AB) | Free | Free |
| DPD Pickup (AB) | Free | Free |