modele plastikowe
Model plastikowy statek Smit Houston 1:200
- Liczba elementów: 140
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
REV-05239
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
89,63 zł / szt
110,24 zł brutto
Model plastikowy statek Smit Houston 1:200
Model plastikowy do samodzielnego sklejenia i pomalowania.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Revell |
|---|---|
| Liczba elementów | 140 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | REV-05239 |
| Rodzaj | Statki |
| Skala | 1:200 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 43,7 x 24,8 x 11,2 cm |
| Wysokość | 16.2 |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Długość | 33 |
| Szerokość | 7.3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Waga | 615 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 250 x 430 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |