SmartWatch
Smartwatch Watch 2R OPWWE234 czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Czas pracy na baterii/bateriach: 100
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
848,82 zł / szt
1 044,05 zł brutto
| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 120 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | OnePlus |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 100 |
| Koperta | 47,6 x 46,6 mm |
| Wymiary | 47,6 x 46,6 x 12,1 mm |
| Waga | 59 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 500 mAh |
| Czas czuwania (maks.) | 12 |
| Pamięć wewnętrzna | 32 |
| Procesor | Snapdragon W5 Gen 1 BES2700BP |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |