modele kompozytowe
Model kompozytowy Jeep Wrangler Rubicon
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
31245
- Rodzaj: Samochody
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
53,50 zł / szt
65,80 zł brutto
Model metalowy Jeep Wrangler Rubicon
Model w skali 1:27. Metalowe nadwozie oraz plastikowe elementy. Charakteryzuje się ruchomymi elementami oraz dbałością o każdy szczegół. Posiada otwierane drzwi oraz maskę. Spełni swoją rolę zarówno na półce lub biurku kolekcjonera oraz jako zabawka dla dziecka.
| Waga | 365 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 115 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 31245 |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:27 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 11,4 x 10,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |