modele kompozytowe
Model kompozytowy Chevrolet Corvetta Sing coupe
- Bezpieczeństwo:
- Prosimy zachować opakowanie wraz z ostrzeżeniami i pozostałymi informacjami do późniejszej korespondencji.
- Przed przekazaniem dziecku należy usunąć wszystkie elementy opakowania.
- Opakowanie nie stanowi części zabawki.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10139525
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
66,90 zł / szt
82,29 zł brutto
Model kompozytowy Chevrolet Corvetta Sing coupe
Model do składania (bez kleju, śrubokręt w komplecie). Posiada ruchome elementy, polakierowaną metalową karoserię, gumowe koła komplet felg. Po złożeniu otrzymujemy w pełni funkcjonalny, jeżdżący pojazd idealny jako zabawka dla dziecka lub model dla kolekcjonera. Model posiada otwierane drzwi i maskę.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maisto |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10139525 |
| Skala | 1:24 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Sportowe |
| Rocznik | 2020 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17 x 23 x 10,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 515 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 230 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |