gry
Mały Geniusz, Quiz - matematyka
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
304-P54381
- Min. liczba graczy: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
42,00 zł / szt
51,66 zł brutto
Gra rozwijająca wiedzę z arytmetyki i tabliczki mnożenia.
W grze odpowiadamy na pytania i przesuwamy swój pionek po planszy, zdobywając przy tym specjalne odznaki. Quiz z pytaniami został przygotowany na podstawie programu nauczania w szkole podstawowej i jest podzielony na trzy poziomy trudności.
Opakowanie zawiera instrukcję.
| Waga | 1005 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 275 x 275 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 304-P54381 |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Rodzaj | Edukacyjne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27.5 x 7 x 27.5 cm |
| Akcesoria w zestawie | - 48 kart |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Wersja językowa | Polska |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |