Router Archer NX500 5G, AX3000
- Model:
Archer NX500
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C-40°C (32°F -104°F)
- Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C-70°C (-40°F -158°F)
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%-90%, bez kondensacji
- Dopuszczalna wilgotność przechowywania
- Karta SIM: Nano
- Pełna specyfikacja
Archer NX500
Dwupasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router 5G, AX3000
- Zwiększ prędkość sieci do 5G - Skorzystaj z możliwości zaawansowanej sieci 5G oferującej prędkość pobierania do 4,67 Gb/s. Udostępnij swoją sieć 5G wielu urządzeniom Wi-Fi i ciesz się nieprzerywanymi filmami w jakości Ultra HD, niesamowicie szybkim pobieraniem plików, płynnymi rozmowami wideo oraz wideokonferencjami
- Dwupasmowe Wi-Fi 6 w standardzie AX3000 - Do 2402 Mb/s (5 GHz) i do 574 Mb/s (2,4 GHz)
- Plug & Play - Korzystaj z dostępu do sieci 5G zaraz po włożeniu karty Nano SIM
- EasyMesh - Współpracuje z produktami EasyMesh, dzięki czemu może zapewnić dostęp do elastycznej i przystępnej cenowo sieci Mesh, działającej pod jedną nazwą oraz z płynnym zasięgiem w całym domu
- Gigabitowy port WAN/LAN - Port WAN/LAN umożliwia Archerowi NX500 pracę jako zwykły router Wi-Fi, kompatybilny z łączami kablowymi, światłowodowymi i modemami DSL
Doskonała sieć 5G
Rewolucyjne doświadczenie
Skorzystaj z możliwości zaawansowanej sieci 5G oferującej prędkość pobierania do 4,67 Gb/s. Udostępnij swoją sieć 5G wielu urządzeniom Wi-Fi i ciesz się nieprzerwanymi filmami w jakości Ultra HD, niesamowicie szybkim pobieraniem plików, płynnymi rozmowami wideo oraz wideokonferencjami. NX500 jest wstecznie kompatybilny z siecią 4G.
Prędkość sieci 5G i niezawodne Wi-Fi
Dzięki najnowszej technologii 5G, Archer NX500 może osiągnąć prędkość pobierania do 4,67 Gb/s i sprostać wymaganiom Twoich urządzeń. Dodatkowo, WiFi 6 zastosowane w tym urządzeniu zostało stworzone w celu zwiększenia zasięgu, prędkości i całkowitej pojemności sieci. Zmodernizuj swoją sieć do najnowszego Wi-Fi Mesh, umożliwiającego szybsze ładowanie treści i połączenie większej liczby urządzeń.
Korzystaj z sieci 5G w dowolnym miejscu
Wystarczy włożyć kartę SIM
Podłączenie tradycyjnego łącza szerokopasmowego lub kablowego może być zbyt kosztowne lub niemożliwe w różnych sytuacjach. Mogą być to miejsca oddalone od centrów miast, takie jak domki letniskowe, gospodarstwa rolnicze czy też magazyny. W przypadku wynajmowanych mieszkań lub tymczasowych stoisk handlowych przeszkodą w dostępie do internetu mogą być również długoterminowe umowy oferowane przez usługodawców. Archer NX500 zapewnia wygodną i bezproblemową instalację sieci. Włóż kartę Nano SIM i korzystaj z szybkiego internetu!
Elastyczne tworzenie domowej sieci Wi-Fi Mesh
Jeśli w Twoim domu występują martwe strefy zasięgu, wystarczy, że dodasz router lub wzmacniacz sygnału kompatybilny z EasyMesh, aby rozbudować wielogigabitową, domową sieć Wi-Fi Mesh. Zapomnij o szukaniu stabilnego sygnału połączenia.
Dostępne łącze zapasowe WAN
Dzięki w pełni funkcjonalnemu portowi WAN/LAN o prędkości 1 Gb/s, Archer NX500 może pracować jako zwykły router bezprzewodowy, który jest zgodny z modemami kablowymi, światłowodowymi i DSL. Gdy urządzenie zostanie ustawione jako router bezprzewodowy, wtedy połączenie 5G/LTE będzie działać jako łącze zapasowe, aby zapewnić Tobie ciągłe i stabilne połaczenie z internetem.
Bezproblemowa konfiguracja i łatwe zarządzanie
Konfiguracja routera Archer NX500 trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy, że zalogujesz się do strony zarządzania lub pobierzesz aplikację Tether. Dostęp do ustawień sieci, w tym Kontroli rodzicielskiej czy też Kontroli dostępu zyskasz z dowolnego urządzenia z systemem Android lub iOS. Aplikacja Tether umożliwia również wykonywanie aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji, aby utrzymać najwyższą wydajność i bezpieczeństwo Twojej sieci.
| Waga | 1220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 220 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | Archer NX500 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Karta SIM | Nano |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 3700 MHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | 802.11b |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Antena | Wewnętrzna |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Liczba anten | 2-złącza na anteny |
| Wymiary | 99 x 99 x 190 mm |
| Pozostałe parametry | Prędkość transmisji: 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz, 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Transmisja danych | UMTS |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |