puzzle
Mały Geniusz Moja Polska
- Liczba elementów: 108
- Nr katalogowy:
42043
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
30,00 zł / szt
36,90 zł brutto
Mały Geniu Moja Polska
Zestaw zawiera puzzle dwustronne o formacie 70 x 50cm po złożeniu. Puzzle przedstawiają mapę administracyjną Polski, podział na województwa z ich opisem, stolice województw, główne zabytki danego regionu, najważniejsze zwierzęta znajdujące się pod ochroną, główne rzeki oraz parki krajobrazowe.
| Waga | 682 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 255 x 345 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Liczba elementów | 108 |
| Nr katalogowy | 42043 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 70 x 50 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30.5 x 4.5 x 25.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |