Wizualizer DC557 W3V00000011
- Przetwornik obrazu: CMOS
- Obszar skanowania: 297 x 420 mm
- Liczba klatek na sekundę: 60
- Pełna specyfikacja
3-megapikselowy wizualizer - wyposażony w regulowane ramię, obraz 4K, funkcję Miracast, umożliwia wygodne prezentowanie materiałów dydaktycznych - bez kabli i bez skomplikowanej konfiguracji
Zbudowana w technologii Miracast kamera do dokumentów - wizualizer DC557 4K został zoptymalizowany pod kątem płynnego bezprzewodowego udostępniania obrazu i prezentacji bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu, co ułatwia współpracę w salach konferencyjnych, salach lekcyjnych i innych środowiskach.
Stwórz przestrzeń, w której nawet najmniejsze obiekty można powiększyć na ogromnym ekranie, aby zapewnić bardziej dokładniejsze doświadczenie edukacyjne.
Dzięki wizualizerowi Optoma nauczyciele, wykładowcy i studenci mogą dzielić się nawet najmniejszymi obiektami lub szczegółowymi eksperymentami z większą grupą odbiorców. Urządzenie nadaje się do sal lekcyjnych, sal wykładowych, sal konferencyjnych i audytoriów, stanowi doskonały sposób na zapewnienie studentom interaktywnych doświadczeń edukacyjnych.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Optoma |
|---|---|
| Przetwornik obrazu | CMOS |
| Obszar skanowania | 297 x 420 mm |
| Liczba klatek na sekundę | 60 |
| Głowica | Uchylna |
| Liczba pikseli efektywna | 13 Mpix |
| Źródło światła | 3 x LED |
| Wymiary | 370 x 178 x 88 mm |
| Waga | 2.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM), 2 x 15-pin D-Sub |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | SD |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny, Biały |
| Waga | 2500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 320 x 475 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |