zrób to sam
Magnetyczna moda - Anna
- Nr katalogowy:
040-2925
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Pozostałe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
52,60 zł / szt
64,70 zł brutto
QUERCETTI MAGNETIC FASHION ANNA
Laleczki do ubierania w modne ubranka magnetyczne. Idealnie łączące się ze sobą ubranka to nowa, niezwykle ekscytującą zabawa dla dzieci.
Wybierz idealną stylówkę na każdą okazję łącząc ze sobą różne style i tworząc za każdym razem inny zestaw.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Nr katalogowy | 040-2925 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Moda |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 7 x 29 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 260 x 260 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |