zrób to sam
Magnetyczna moda - Anna
- Nr katalogowy:
040-2925
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Pozostałe
- Full specification
Status: Out of stock
52.60 zł / szt
64.70 zł gross
QUERCETTI MAGNETIC FASHION ANNA
Laleczki do ubierania w modne ubranka magnetyczne. Idealnie łączące się ze sobą ubranka to nowa, niezwykle ekscytującą zabawa dla dzieci.
Wybierz idealną stylówkę na każdą okazję łącząc ze sobą różne style i tworząc za każdym razem inny zestaw.
Technical Specifications
| Brand | Quercetti |
|---|---|
| Nr katalogowy | 040-2925 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Moda |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 7 x 29 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 260 x 260 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |