plastyczne
Magiczny obraz wodny - Pod wodą
- Nr katalogowy:
CH211775
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
28,39 zł / szt
34,92 zł brutto
Magiczny obraz wodny - Pod wodą
Magiczne wodne kolorowanie - bez bałaganu, gdzie tylko chcesz! Książka zawiera 6 powierzchni do kolorowania (wielokrotnego użytku), naklejki tematyczne oraz długopis na wodę do wielokrotnego napełniania. Napełnij pisak wodą, a następnie rysuj, aby odsłonić kolor na stronach - zniknie, gdy woda wyschnie, potem zacznij od nowa! To niekończąca się zabawa!
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 220 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MG DYSTRYBUCJA |
|---|---|
| Nr katalogowy | CH211775 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Plastyczne |
| Rodzaj | Szablony i malowanki |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21,7 x 22,7 x 2 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |