gry
Gra piłkarzyki drewniane
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
012199
- Min. liczba graczy: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
109,90 zł / szt
135,18 zł brutto
Gra piłkarzyki drewniane
Przenieś emocje stadionu prosto do swojego domu! Ten kompaktowy stół do piłkarzyków zapewnia świetną zabawę dla dwóch graczy - idealny na rodzinne rozgrywki, spotkania ze znajomymi i rozwijanie sportowych pasji najmłodszych.
Najważniejsze cechy produktu:
- Kompaktowy rozmiar 60 cm - idealny na stół, biurko lub podłogę
- Stabilna konstrukcja z mocnymi nogami
- Metalowe prowadnice z wygodnymi, antypoślizgowymi uchwytami
- Drużyny w realistycznych kolorach (czerwoni vs biali)
- Ręczny licznik punktów po obu stronach
| Waga | 3450 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 600 x 370 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 012199 |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Rodzaj | Zręcznościowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 36,5 x 60 x 8 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Drewno |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |