pojazdy
Madej Ambulans
- Bezpieczeństwo:
Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg odechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
075008
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
29,00 zł / szt
35,67 zł brutto
Samochód Ambulans na baterie.
- Pojazd z napędem
- Efekty świetlne i dźwiękowe
- Otwierane drzwi boczne i tylne
| Waga | 439 kg |
|---|---|
| Wymiary | 118 x 270 x 168 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg odechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 075008 |
| Rodzaj | Ambulanse |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27 x 17 x 12 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |