pojazdy
Madej Ambulans
- Bezpieczeństwo:
Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg odechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
075008
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 9 in stock
29.00 zł / szt
35.67 zł gross
Samochód Ambulans na baterie.
- Pojazd z napędem
- Efekty świetlne i dźwiękowe
- Otwierane drzwi boczne i tylne
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg odechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 075008 |
| Rodzaj | Ambulanse |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27 x 17 x 12 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Weight | 439 kg |
|---|---|
| Dimensions | 118 x 270 x 168 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |