myszki
M720 Triathlon Mouse 910-004791
- Model:
M720 Triathlon
- Przeznaczenie: Biuro
- Rozdzielczość (min.): 1000
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
213,46 zł / szt
262,56 zł brutto
Mysz M720 Triathlon daje Ci kontrolę nad każdym komputerem.
Płynne przełączanie się między 3 komputerami umożliwia szybkie wykonywanie zadań, a dzięki błyskawicznemu przewijaniu możesz szybko przeglądać dokumenty i strony internetowe. Większa efektywność sprawia, że ta mysz Bluetooth obsługująca technologię Unifying działa przez 24 miesiące na jednej baterii AA. Rozmiar myszy gwarantuje doskonałe dopasowanie do dłoni.
| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 125 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Logitech |
|---|---|
| Model | M720 Triathlon |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 115 × 74 × 45 mm |
| Waga | 135 |
| Liczba przycisków | 8 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie | - Mysz bezprzewodowa |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |