myszki
M720 Triathlon Mouse 910-004791
- Model:
M720 Triathlon
- Przeznaczenie: Biuro
- Rozdzielczość (min.): 1000
- Full specification
Status: Out of stock
213.46 zł / szt
262.56 zł gross
Mysz M720 Triathlon daje Ci kontrolę nad każdym komputerem.
Płynne przełączanie się między 3 komputerami umożliwia szybkie wykonywanie zadań, a dzięki błyskawicznemu przewijaniu możesz szybko przeglądać dokumenty i strony internetowe. Większa efektywność sprawia, że ta mysz Bluetooth obsługująca technologię Unifying działa przez 24 miesiące na jednej baterii AA. Rozmiar myszy gwarantuje doskonałe dopasowanie do dłoni.
Technical Specifications
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Model | M720 Triathlon |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 115 × 74 × 45 mm |
| Waga | 135 |
| Liczba przycisków | 8 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie | - Mysz bezprzewodowa |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 180 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 125 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |