LORNETKA 12X36 IS III 9526B005AA
- Materiał obudowy: Gumowana
- Powiększenie: 12
- Średnica obiektywu: 36
- Pełna specyfikacja
12x36 IS III
Zaawansowana, przenośna lornetka 12x ze stabilizatorem obrazu – idealna podczas podróży oraz oglądania ptaków i wydarzeń sportowych.
Zaawansowana, przenośna lornetka z 12-krotnym powiększeniem
Zaawansowana i przenośna lornetka przybliża odległe i ledwo widoczne obiekty 12-krotnie, zapewniając jednocześnie intensywny, wyraźny obraz. Ponieważ można ją łatwo przenosić, jest świetnym rozwiązaniem podczas podróży oraz oglądania ptaków i wydarzeń sportowych.
Niezwykle stabilny widok dzięki zaawansowanemu optycznemu stabilizatorowi obrazu
Zaawansowany optyczny stabilizator obrazu szybko i dokładnie przeciwdziała wielu typom drgań i ruchów. Koryguje on nawet drgania powstałe podczas panoramowania, gdy śledzisz lub oglądasz obiekty z jadącego pojazdu. Znacząco obniżony pobór energii pozwala na pracę przez 9 godzin bez wymiany baterii*.
* Testowano zgodnie ze standardami firmy Canon. Aby uzyskać szczegółowe informacje, odwołaj się do danych technicznych.
Precyzyjna optyka zapewnia doskonały obraz w wysokiej rozdzielczości
Ciesz się wspaniałą jakością i wysoką rozdzielczością oraz niskim poziomem zniekształceń dzięki precyzyjnej optyce firmy Canon. Optyka uwzględnia wykorzystanie powłoki Super Spectra, stosowanej w gamie znanych obiektywów EF firmy Canon oraz zapewnia żywy obraz o wysokim kontraście z wiernym odwzorowaniem kolorów. Jednocześnie eliminuje niepożądane wewnętrzne odbicia światła, które powodują efekty zjawy i flary.
Niezakłócone pole widzenia od krawędzi do krawędzi
Ciesz się pięknym polem widzenia z wyraźnym, płaskim obrazem o niskim poziomie zakłóceń w całym obserwowanym obszarze dzięki konstrukcji z optyką Field Flattener i pryzmatem Porro II. Obserwuj komfortowo całe pole widzenia dzięki dużemu odstępowi źrenicy wyjściowej (14,5 mm) – doskonałe rozwiązanie, jeśli nosisz okulary.
Wyważona konstrukcja zaprojektowana z myślą o łatwym użytkowaniu, trwałości i komforcie
Zaprojektowana z myślą o łatwości użytkowania, wytrzymałości i komforcie. Wyjątkowy w dotyku uchwyt i duże, gumowe muszle oczne zapewniają komfortową, wyważoną obsługę. Dogodnie położony przycisk stabilizatora obrazu i płynny pierścień regulacji ostrości są łatwo dostępne za pomocą palców obu rąk, a duża, wytrzymała, gumowa powłoka zewnętrzna poprawia przyczepność i ułatwia użytkowanie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Canon |
|---|---|
| Materiał obudowy | Gumowana |
| Powiększenie | 12 |
| Średnica obiektywu | 36 |
| Pole widzenia / 1000m | 87.5 |
| Pole widzenia | 55.3 |
| Średnica źrenicy wy. | 14.5 |
| Odstęp źrenicy we. | 3 |
| Szkło pryzmatu | Bak-4 |
| Typ pryzmatu | Porro II |
| Powłoka soczewek | Super Spectra |
| Wymiary | 127 x 174 x 70 mm |
| Waga | 660 |
| Pozostałe parametry | STABILIZATOR OBRAZU: |
| Oznaczenia | |
| Stabilizacja obrazu | Tak |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 1500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 280 x 260 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |