pociągi
Lokomotywa towarowa
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
63313000
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
19,00 zł / szt
23,37 zł brutto
BRIO World Lokomotywa towarowa
Wprawmy pociąg w ruch dzięki lokomotywie 33130. Ten zasilany bateryjnie pociąg został zaprojektowany z myślą o maluchach i ma prostą funkcję "dotknij i jedź". Wystarczy dotknąć strzałki z przodu, aby uruchomić silnik, a następnie zatrzymać go, dotykając go ponownie. Dzięki niebiesko-białemu wzornictwu, pociąg towarowy jest gotowy do ciągnięcia najcięższych ładunków.
| Waga | 135 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 100 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Brio |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 63313000 |
| Rodzaj | Pociągi |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zestaw | BRIO |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 15 x 10 x 5 cm |
| Wysokość | 4.9 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 8.8 |
| Szerokość | 3.8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |